Veneto >
San Giovanni Ilarione
San Giovanni Ilarione otelleri ve daireleri, San Giovanni Ilarione'deki tüm konaklama tesisleri
Affittacamere Casa Maria
3 Via Pegnati, San Giovanni Ilarione, İtalya
24-saat güvenlik, emanet bagaj hizmeti sunan Affittacamere Casa Maria San Giovanni Ilarione, San Zeno'dan 2 km mesafede konforlu konaklama imkanı sunmaktadır.
San Giovanni Ilarione'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Casa Donai Daire
Via Donai, 11, San Giovanni Ilarione, İtalya
Casa Donai Daire, 75 metrekare olup en fazla 2 kişi konaklayabileceği şekilde tasarlanmış bir dairedir. Santuario Madonna di Lourdes del Beato Claudio yaklaşık 4 kilometre uzaklıkta, Santa Maria…
Mükemmel
(3 yorum)
La Pietra Nera Villa
1 Via Ranfani, San Giovanni Ilarione, İtalya
La Pietra Nera Villa misafirleri için dağ manzaralı konaklama imkanı sunar. Santuario Madonna di Lourdes del Beato Claudio tesisten 3 km uzaklıktayken San Zeno 1 km mesafede bulunmaktadır.