Veneto >
Taglio di Po
Taglio di Po otelleri ve daireleri, Taglio di Po'deki tüm konaklama tesisleri
Taglio di Po'deki 3 yıldızlı oteller
Daha fazla göster + Daha az -
B&B Corte Bolandina
Via Ca' Visentin 7, Taglio di Po, İtalya
Otel tesis içinde ücretsiz özel otopark sunmaktadır. Bolonya'a 65 dakikalık sürüş mesafesindedir.
Hotel Tessarin
Piazza Venezia 4, Taglio di Po, İtalya
Taglio di Po şehrinin merkezinden en fazla 1 km uzaklıkta bulunan Hotel Tessarin iç avlu manzaralı konuk odalarını sunar. Konaklama birimlerinde özel bir kasa, emanet bagaj hizmeti ile ortak…
Taglio di Po'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
- Agriturismo Monte Scala
- All'Ombra Del Bagolaro
- Villa Savalin
- Casa Martita Villa
- La Presa Agriturismo Otel
- Casa Vacanze Nel Delta Del Po
- Corte Dante
- Appartamenti Nonna Rosa
- Appartamento "La Porta Sul Delta"
- Casa Di Eva Villa
- Rifugio Sereno De Tajo
- Delta House Daire
- La Casa Di Valeria Daire
- Casa Jennifer Nel Delta Del Po Daire
- Alloggio Al Rustico Guest House
- Casa Jennifer Nel Delta Del Po Daire
- Tenuta Ca' Zen - Cottage Casetta
Tenuta Ca' Zen
Localita Ca' Zen, 4 - 45019 Taglio Di Po, Taglio di Po, İtalya
Bahçe manzaralı Tenuta Ca' Zen, Chiesa di San Francesco d'Assisi'dan 2 km uzaklıkta ve misafirlere solaryum sunar. Villa 1700 yılından beri misafirleri ağırlamaktadır.
Ca' Basilio Villa
95 Via San Basilio, Taglio di Po, İtalya
Ca' Basilio villası, Grillara Fosil Kum Tepeleri gibi popüler noktalara yakın bulunur. Bu villada iklim kontrolü, kişisel kasa, çok kanallı televizyon içeren odalar bulunmaktadır.